Tešíme sa, že náš nadštandardný prístup je aj pre našich najnáročnejších klientov dobrým dôvodom podeliť sa o pozitívne skúsenosti, a šíriť tak vynikajúce referencie medzi svojimi známymi. Ďakujeme! Uvedomujeme si, že každá firma potrebuje nielen kurz, ale aj celkový servis, vďaka ktorému sa časy a frekvencia výučby nastavia čo najefektívnejšie, aby lekcie angličtiny zapadali do plynulého chodu vašej spoločnosti, a aby si zamestnanci tieto kurzy vážili a boli dlhodobo motivovaní. Každá firma má preto prideleného svojho Lemon poradcu, na ktorého sa môže obrátiť s akýmikoľvek požiadavkami ohľadom doplnenia, zlepšenia či zmeny nastavenia kurzov.
 

Výučba všeobecnej angličtiny a konverzácií vo Vašej firme

Ak očakávate od svojich zamestnancov rýchle zlepšenie v komunikácii v anglickom jazyku v rôznych oblastiach, pomôžeme Vám nastaviť kurzy angličtiny tak, aby ste čo najrýchlejšie dokázali splniť svoje ciele. Pred začatím kurzu si spoločne prejdeme Vaše plány a podľa toho zariadime:

  • správne zaradenie ľudí do jazykovej úrovne + vytvorenie vyrovnaných skupín
  • určenie spôsobu výučby – buď našou konverzačnou Lemon metódou alebo zameranie sa na gramatiku, prípadne po dohode špecifické zameranie
  • vymedzenie intenzity, dní a časov výučby
  • pravidelné kontrolovanie progresu 5minútovkami, čo napomáha zistiť a zamerať sa na problémové miesta
  • ukončenie každej úrovne záverečným testom

Cena za kurz sa odvíja od počtu študentov/skupiniek, frekvencie a dĺžky výučby. Naše lekcie trvajú 60 minút.
Máte záujem o stretnutie, bezplatnú ukážkovú hodinu či vypracovanie cenovej ponuky?

Piatkový masaker


Jeden z našich najobľúbenejších kurzov, avšak vo svojej “firemnej edícii“, zabezpečí úplné ponorenie sa do angličtiny od rána až do večera, spolu 8 hodín. Individuálna výučba s obsahom podľa dohody, vynikajúce pred dôležitým stretnutím, prezentáciou či skúškou. Konverzácie na najrôznejšie témy, obrovská slovná zásoba, gramatika, kvantá dialógov, používaných fráz, dôležitých slovných spojení, nekonečné tvorenie otázok a nácvik odpovedí s našou lektorkou Vám pomôžu sa rozrozprávať, zbaviť najväčších chýb v angličtine, zvýšiť si sebavedomie a dokonale Vás pripravia na čokoľvek. Kvalita zaručená.

Pre viac informácií nás kontaktujte na e-mailom na info@lemon-school.sk alebo cez náš kontaktný formulár.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová