• Nemáte čas, výdrž, vôľu, dôvod, odhodlanie či peniaze chodiť na dlhý kurz?
  • Alebo naopak, ste natoľko zodpovedný a oddaný štúdiu angličtiny, že si plne uvedomujete jeho dôležitosť a radi využijete každú možnosť naučiť sa niečo nové mimo svojho kurzu? (Big like!)
  • Aaalebo ste len počuli o Lemone a chcete to u nás nezáväzne skúsiť, prípadne považujete za dobrý nápad aspoň sporadicky sa zúčastniť hodiny angličtiny vždy s inou témou?


Ponúkame Vám našu originálnu špecialitku - JEDNORAZOVKY ZA BABKU!

Každý týždeň u nás organizujeme skvelé jednotlivé 120-minútové lekcie angličtiny pre širokú verejnosť, čiže aj pre Vás a Vašich známych, aktuálne v letnom režime vždy vo ŠTVRTOK od 17:30 do 19:30.

Sú to zábavné dvojhoďky v príjemnom prostredí Lemonu, rozdelené podľa úrovní a zamerané buď na GRAMATIKU, SLOVNÚ ZÁSOBU či KONVERZAČKY.

Aktuálna téma je vždy neprehliadnuteľne zvýraznená na úvodnej stránke od pondelka do stredy, a to rovno s preklikom na prihlášku. Nasledovný program je len aby ste vedeli, čo vás čaká tento mesiac. :)))

PROGRAM NA MESIAC NOVEMBER, vždy od 17:30, učí buď Macka alebo ja (Lucy):

  • najbližšie: streda 21.10.2018 - ZÁKLADY MINULÉHO ČASU s Lucy

  • CENA

    10 EUR/2hoďky (120min)

Ak máte záujem dostávať na Váš e-mail program Jednorazoviek, na ktoré sa môžete aktuálne prihlásiť, zadajte, prosím, Vašu e-mailovú adresu:

 

 

 

 

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová