• Nemáte čas, výdrž, vôľu, dôvod, odhodlanie či peniaze chodiť na dlhý kurz?
  • Alebo naopak, ste natoľko zodpovedný a oddaný štúdiu angličtiny, že si plne uvedomujete jeho dôležitosť a radi využijete každú možnosť naučiť sa niečo nové? (Big like!)
  • Aaalebo ste len počuli o Lemone a chcete to u nás nezáväzne skúsiť, prípadne považujete za dobrý nápad aspoň sporadicky sa zúčastniť hodiny angličtiny vždy s inou témou?


Ponúkame Vám našu originálnu špecialitku - JEDNORAZOVKY ZA BABKU! Každý týždeň u nás organizujeme jednu 60 alebo 120-minútovú lekciu angličtiny pre širokú verejnosť, čiže aj pre Vás a Vašich známych:). Sú to interaktívne semináre a konverzačky, rozdelené podľa úrovní a zamerané na:

Vysvetlenie gramatiky

vysvetlenie, pochopenie a precvičenie všetkých prítomných, minulých aj budúcich časov, semináre na slovosledy, počítateľné a nepočítateľné podstatné mená a práca s nimi, členy a véééľa ďalšieho, pre študentov tak mätúceho

Slovnú zásobu so zábavnou konverzáciou

populárne lekcie slangu, lekcie zdvorilostných fráz a diplomatickej angličtiny, ako flirtovať, variť, klasické potrebné témy o letisku, cestovaní, reštike, pohovore do novej práce a mnoho iného

CENA

5 EUR / 60min

Ak máte záujem dostávať na Váš e-mail program Jednorazoviek, na ktoré sa môžete prihlásiť, zadajte, prosím, Vašu e-mailovú adresu:

 

 

 

 

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová