Chcel/a by si pracovať v Lemone ako lektor/ka-lemon/ka a mať zábavný a kreatívny job vo firme so skvelou atmosférou, rodinným prostredím a super kolegami? Od februára budeme potrebovať nové posily, takže je čas začať konať! :)

Ak spĺňaš nasledovné, pošli nám CV v slovenčine a krátky motivačný list v angličtine na: info@lemon-school.sk a o zvyšok sa už postaráme my počas 2-týždňového intenzííívneho školenia -  UČIŤ ŤA NAUČÍME a výsledok bude určite stáť za to! 

  • Info o pracovnom mieste

- výučba anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou v sídle Lemonu, vo firmách v BA a cez Skype
- výučba prebieha počas pracovných dní v časoch medzi 7:00 - 19:40 (nie vkuse:))

  • Čo ešte je super

- zľava na pre Vašich rodinných príslušníkov
- mladý a veselý kolektív, super atmosféra, zábavný job v príjemnom a útulnom prostredí Lemonu 
- sladkosti, káva, čaj a laky na nechty vždy k dispozícii :)
- veľmi zriedkavé víkendové kurzy sú odmeňované dvojnásobnou mzdou
- výborná dostupnosť (nachádzame sa pri Miletičke)

- chceš či nechceš, na svojej angline a prejave zamakáš tak, ako ešte nikdy predtým! ;)

Hľadáme zodpovedných kolegov na dlhodobú spoluprácu. Práca možná len na živnosť alebo popri štúdiu na VŠ ako dlhodobá brigáda.

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, podmienkou je vynikajúca angličtina.

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti: 

Hľadáme milé a sympatické kolegyne a kolegov, ktorí sú tímoví hráči, majú radi anglinu a chcú svoje vedomosti podávať ďalej. Nakoľko máme vlastnú metódu, prax vo výučbe nie je podmienkou, učiť vás naučíme my:). Hľadáme veselých no zodpovedných a sebareflexívnych kolegovcov, ktorí majú radi ľudí a komunikáciu s nimi! Majú výrazný hlas, vedia byť akční, sú empatickí, motivační a kamarátskí a radi sa smejú!:)). A chcú mať super job s kreatívnou náplňou práce a tráviť čas vo firme so skutočne rodinnou atmosférou.

  • Stručný popis našej firmy 

Lemon sa venuje výučbe anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou pod vedením skúsených a kvalitných dynamických lektorov. Priateľský, neformálny, no stále profesionálny prístup ku klientom, takisto ako aj originálne portfólio kurzov, či vlastná metóda, nás odlišujú od iných jazykových škôl. Veľmi sa tešíme a vážime si, že väčšina našich nových klientov k nám prichádza na základe referencií!

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová