Pre všetkých, ktorí ešte nemajú úplne jasno v MINULOM a BUDÚCOM ČASE.


Ak už viete tvoriť vety v prítomnom jednoduchom aj priebehovom čase a pociťujete potrebu pohnúť sa ďalej, čiže pripojiť k tomu konečne aj minulý a budúci čas a takmer plnohodnotne kecať, postaráme sa o to! Slovná zásoba + gramatika + konverzácia našou zábavnou Lemon metódou = dokonalé kombo! ;)

Seminár je vhodný aj pre tých z vás, ktorí neviete AKO a KEDY používať WAS a DID, WILL a WILL BE, ako tvoriť správne slovosledy či otázky. Zaoberať sa budeme všetkým tým, čo zo skúseností viem, že vám robí problém, čiže vás vlastne zbavím vašich problémov! :)))

Samozrejme, treba sa pripraviť na to, že to bude riadna makačka a jedna trojhoďka vám neumožní preskočiť štúdium angliny o rok dopredu, určite je ale dobre vedieť základy týchto základných časov:) a potom ďalej pracovať na precvičovaní, zautomatizovaní a naberaní slovnej zásoby.

Takže ak sa vám tento popis páči a chcete jedno sobotňajšie doobedie venovať svoju vzdelávaniu a myslíte to vážne, budem sa na vás tešiť:).

Voda, káva, čaj a materiály budú pripravené:).

  • Prihláška je záväzná, počet miest obmedzený. Uzatvorenie prihlasovania, a zároveň potvrdenie konania, bude v pondelok 3.decembra ráno.
  • Seminár je určený pre študentov, ktorí ovládajú prítomný čas a nemajú jasno v minulom a budúcom. Prosím o dodržanie žiadanej úrovne.

See you soon:)

Lucy
 

KEDY?OD-DOPRE KOHO?MATERIÁLYCENA
8. decembra 2018od 9:00 do 12:00pre nižšie pokročilýchdostanete30 EUR
KEDY?8. decembra 2018
OD-DOod 9:00 do 12:00
PRE KOHO?pre nižšie pokročilých
MATERIÁLYdostanete
CENA30 EUR

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová