Vážení a milí priatelia,

náš 12 týždňový INTENZÍVNY KURZ je konečne tu! Ak ste sa aj vy rozhodli, že je naozaj načase spraviť niečo pre svoju angličtinu a chcete do toho dať naozaj celé svoje JA a vidieť výsledky fakt rýchlo, toto je tá správna voľba. Od apríla do začiatku letných prázdnin toho prejdete viac ako sa vám kedy snívalo! :)

Svojou intenzitou 3x týždenne po 90min vás tento kurz posunie o obrovský kus cesty ďalej! Naschvál nepíšem že o úroveň či dve, pretože učenie sa jazyka trvá celý život, to vie predsa každý:).

  • POPIS:

Intenzívny kurz všeobecnej angličtiny vyučovaný našou kreatívnou konverzačnou lemon metódou (viac na podstránke METÓDA). Ak hľadáte skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu zo stredoškolských lavíc, kde vás nebude dvadsať v triede, kde sa nepíšu cvičenia na hodine, kde sa lektor venuje naozaj každému (keďže vás je max.6), kde vládne vždy príjemná domácka atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne komunikovať, kde vďaka obrovskej intenzite uvidíte výsledky za malú chvíľu, kde aj dospelí si zahrajú hry na uvoľnenie, tak toto je to, čo hľadáte! :)

  • ÚROVNE

Jesenné intenzívky budú venované úrovniam B a C. Kurz úmyselne neotvárame pre začiatočnícku úroveň, nakoľko základy angličtiny je absolútne nevyhnutné si prejsť pomaly, detailne a hlavne milionkrát precvičiť, aby ste všetky tie vetné konštrukcie a základné slovíčka mali zautomatizované a vedeli sa potom odraziť ďalej už bez problémov. Pre čo najsprávnejšie zaradenie do úrovne podľa našich osnov a učebníc budete po prihlásení sa vyzvaní našou Betkou k vyplneniu Vstupného testu, ktorý vám manuálne vyhodnotíme a podľa výsledku zaradíme do skupinky tak, aby úroveň všetkých študentov bola naozaj čo najviac jednotná a výučba plne efektívna.

  • INÉ

Lektorky sa na hodinách striedajú zväčša tri kusy:), čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií dlhodobo - dosť dôležité! :) Všetky naše lektorky majú absolútne tiptop angličtinu, za sebou niekoľkotýždňové intenzívne školenie našej metódy výučby jazyka a sú vždy veselé a priateľské. Kurz je ukončený individuálnym prezentovaním každého účastníka so spätnou väzbou od 2 lektoriek a Osvedčením o absolvovaní kurzu.

Začíname už v januári, tešíme sa na vás, tešte sa na nás!

Vaša Lucy & Lemonky

DĹŽKA ŠTÚDIANAJBLIŽŠIEÚROVNESKUPINKADNIČASYCENA
12 týždňov (36 lekcií á 90min) apríl 2019Level B do 6 študentov po+str+štv* 17:30-19:00 504 EUR**
12 týždňov (36 lekcií á 90min)apríl 2019Level Cdo 6 študentovpo+str+štv* 17:30-19:00504 EUR**
DĹŽKA ŠTÚDIA12 týždňov (36 lekcií á 90min)
NAJBLIŽŠIEapríl 2019
ÚROVNELevel B
SKUPINKAdo 6 študentov
DNIpo+str+štv*
ČASY 17:30-19:00
CENA504 EUR**
DĹŽKA ŠTÚDIA12 týždňov (36 lekcií á 90min)
NAJBLIŽŠIEapríl 2019
ÚROVNELevel C
SKUPINKAdo 6 študentov
DNIpo+str+štv*
ČASY17:30-19:00
CENA504 EUR**
*úmyselne sme zvolili štvrtok namiesto piatku, aby ste si mohli užiť predĺžené víkendy :)
**Lemon učebnica príslušnej úrovne 10 EUR, povinné zakúpiť v deň nástupu

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová