Skvelé učebné materiály, ktoré v Lemone pri výučbe konverzačiek používame, sú dlhodobou zárukou naozaj zaujímavých tém, pri ktorých sa "JA NEVIEM" skrátka povedať ani nedá! :) Lektorky sa na hodinách striedajú, takže o rôzne prízvuky a spôsoby vedenia lekcie je postarané, nudu nečakajte! :)

Konverzačky sú určené tým, ktorí už ovládajú gramatiku a majú dostatočnú slovnú zásobu na vyjadrenie svojich názorov k rôznym bežným témam, chcú na sebe popracovať či prirodzeným spôsobom si zlepšiť svoj ústny prejav a interakčné schopnosti (schopnosť promptne reagovať), doplniť slovíčka a frázy či moderné výrazy zo zaujímavých tém rôznych oblastí. Hodiny sú vedené čisto v angličtine, pohodovým tempom s kopou srandy, nie je sa čoho báť. :)

Taktiež, netreba opomenúť - možnosť precvičovania si učiva prostredníctvom domácich úloh a rôznych doplňovacích či spájacích cvičení a hier cez skvelú mobilnú appku Wocabee, vďaka ktorej sa pri hraní s telefónom doma môžete aj učiť to, čo sa preberalo na hodinách.

Takže summa summarum - v príjemnom prostredí v malej skupinke so super atmosférou 2x týždenne zamakáte na svojej angličtine ani neviete ako! 

OD TRVANIEDNIČASYÚROVEŇCENAAPPKA WOCABEE
24.9.201924 lekcií/trimesterutorok+štvrtok18:40-19:40pokročilá (Level C+ a vyššie)240 EUR*3 EUR
OD 24.9.2019
TRVANIE24 lekcií/trimester
DNIutorok+štvrtok
ČASY18:40-19:40
ÚROVEŇpokročilá (Level C+ a vyššie)
CENA240 EUR*
APPKA WOCABEE3 EUR
*+ učebnica 7 EUR (je super/nepovinné)

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová