Naša jazyková škola Lemon má vďaka projektu „Inovatívne jazykové vzdelávanie "Lemon" ako brána medzinárodnej angažovanosti a perspektívneho uplatnenia mladých ľudí“ neopakovateľnú možnosť (a teda aj zámer:)) zvýšiť jazykové zručnosti mladých ľudí.

S týmto cieľom ponúkame Z A D A R M O mladým ľuďom do 25 rokov s trvalým pobytom mimo Bratislavského kraja, ktorí sú angažovaní v študentských organizáciách a spolkoch, fantastické 3-mesačné kurzy anglického jazyka Lemon Trimester vyučované našou zábavnou konverzačnou metódou s mnohými kreatívnymi prvkami!

Našou cieľovou skupinou sú predovšetkým mladí ľudia, ktorí sa zúčastňujú medzinárodných podujatí alebo majú perspektívu pôsobenia v medzinárodnej sfére, reprezentovať Slovenskú republiku a prichádzať do kontaktu s medzinárodnou agendou v rámci študentských alebo neziskových organizácií ako aj svojho ďalšieho profesijného pôsobenia.

Ak máš vážny záujem o perfektný kurz angliny v Lemone a spĺňaš podmienky uvedené vyššie (bold-om), pošli nám prihlášku  čo najškôr.

TERMÍNY KURZOV ZADARMO:

  • Level A (začiatočníci): pondelok+streda 7:00-8:00, od 28.októbra
  • Level B (mierne pokročilí): pondelok+streda 17:30-18:30, od 28.októbra
  • Level C (pokročilí): utorok+štvrtok 18:40-19:40, od 29.októbra

Po obdržaní vašej prihlášky vás vyzveme na vyplnenie nášho Vstupného testu, kde sa pozrieme na vašu úroveň angličtiny:).

Počet miest je obmedzený, naše skupinky sú malé, aby sa každého dostalo dosť priestoru:).

Všetky detaily kurzu nájdete v kategórii SKUPINOVKY - LEMON TRIMESTER.

Tak vezmi kamošov či spolužiakov a napíš nám ešte dnes!

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás:)

Lucy a lemonky

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová