Fantastické mega-intenzívne kurzy, ktorý v Lemone organizujeme každé leto, sú opäť tu! :)

Ak ste (napríklad) už dlho nespeakovali a máte pocit, že ste veľa zabudli, ALE chcete sa do toho opäč pustiť, odporúčame vám, ako refresh, naše perfektné týždňové kurzy v intenzite 4 hodiny denne po dobu 5 dní - od pondelka do piatku.

Zamakáte si ako už dlho nie, pripomeniete si aj zabudnuté a budete nonstop speakovať našou zábavnou konverzačnou metódou pod vedením skvelých lemoniek a pri jemnom vánku život-zachraňujúcich ventilátorov v príjemnej nálade a útulnom prostredí Lemonu.

Obsahom kurzov je buď fantastická príprava na letné dovolenky alebo všeobecná angličtina konverzačnou lemon metódou podľa našich originálnych učebníc - výber najzaujímavejších a najdôležitejších častí danej úrovne. Lemonky sa na hodinách striedajú, aby ste mali postarané o rôzne prízvuky, tempo a prístup (ten, samozrejme, vždy len ten najlepší!).

Všetko je vyučované našou zábavnou konverzačnou lemon metódou a pre vyššiu efektivitu a záživnosť lekcií sme výučbu doplnenili rôznymi anglickými hrami, tímovou aj individuálnou prácou cez tablety, prácou s interaktívnou tabuľou a zábavnými cvičeniami (dobrovoľné:) v mobilnej apke Wocabee na celý mesiac. Naše heslo: kráčame s dobou a vyhýbame sa nude!:)

Lemonky sa budú na hodinách striedať, takže všetci budú spokojní! Počet miest je obmedzený na 6 v každej skupinke, lepšie nenájdete:).

  • Obsah kurzu LETNÁ PRÍPRAVKA: Na týchto kurzoch sa NEbudeme venovať gramatike, pripravíme vás však na spíkovanie vo všetkých možných situáciách, naučíme sa perfektnú slovnú zásobu, no a to všetko, samozrejme, našou zábavnou konverzačnou metódou, vďaka ktorej nie je nikto ticho a nikto sa nikam neskryje:). Kopec používaných fráz si precvičíte v nespočetných DIALÓGOCH pod vedením našich skvelých lemoniek a na akýkoľvek stres môžete hneď aj zabudnúť! :)
  • cestovanie - navigovanie, prenájom auta, cesta loďou, pasová kontrola
  • hory, more, mesto
  • na letisku
  • ubytovanie
  • problémy na dovolenke - hotel, nemocnica, polícia
  • reštika, kaviareň, bar
  • láska a flirt

Vzhľadom na štátny sviatok 5.7. je kurz Letnej prípravky oproti ostatným Megaintenzívkam kratší o jeden deň.

  • Obsah kurzu LEVEL B: minulý čas, budúci čas, would, should, could a obrovský kopec konverzácií našou zábavnou lemonovskou metódou. Na našich hodinách sa rozpráva celý čas, klienti sa učia tvoriť otázky, odpovede, rozvíjať ich a reagovať na akúkoľvek tému, a to hlavne bez stresu!:)
  • Obsah kurzu LEVEL C: predprítomný čas detailne + prehľad základných časov, všetky podmienky a obrovský kopec slovnej zásoby a konverzácií našou zábavnou lemonovskou metódou. Na našich hodinách sa rozpráva celý čas, klienti tvoria otázky, odpovede, dialógy, konverzácie bez stresu a ostychu od prvého momentu.

Do poznámky v prihláške prosím uviesť o ktorú úroveň (a teda aj termín) máte záujem.

Ak si nie ste istí svojou úrovňou podľa našich osnov, vyplňte si, prosím, aj náš Vstupný test (vpravo hore na úvodnej stránke), a do poznámky uveďte, že máte záujem o Megaintenzívku.

Budeme sa na vás tešiť, bazová voda a ventilátory sú u nás vždy pripravené:),

vaše Lemonky

 

TERMÍNYTRVANIE ČASYZAMERANIEÚROVEŇCENAMOBILNÁ APKA
1.-4. júlapondelok-štvrtok*, 4h denne16:00 - 20:00Letná prípravkastredne pokr.160 EUR** +80 centov
8.-12. júlapondelok-piatok, 4h denne16:00 - 20:00všeob. angličtina Level B 200 EUR** +80 centov
15.-19. júlapondelok-piatok, 4h denne8:00 - 12:00všeob. angličtinaLevel C200 EUR**+80 centov
TERMÍNY1.-4. júla
TRVANIE pondelok-štvrtok*, 4h denne
ČASY16:00 - 20:00
ZAMERANIELetná prípravka
ÚROVEŇstredne pokr.
CENA160 EUR**
MOBILNÁ APKA+80 centov
TERMÍNY8.-12. júla
TRVANIE pondelok-piatok, 4h denne
ČASY16:00 - 20:00
ZAMERANIEvšeob. angličtina
ÚROVEŇLevel B
CENA200 EUR**
MOBILNÁ APKA+80 centov
TERMÍNY15.-19. júla
TRVANIE pondelok-piatok, 4h denne
ČASY8:00 - 12:00
ZAMERANIEvšeob. angličtina
ÚROVEŇLevel C
CENA200 EUR**
MOBILNÁ APKA+80 centov
**učebnica Lemon +10 EUR. Učebnica na Letnú prípravku - COOL LEMON SUMMER +7 Eur pre účastníkov kurzu, 10 Eur pre neúčastníkov kurzu:D
***maximálny počet klientov vo všetkých našich skupinkách je iba 6 :)

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová