Prvotným dôvodom Lemon Skype Lessons bolo, aby ste nerušili hodiny keď ste PN, alebo musíte byť doma, lebo čakáte údržbárov, či musíte byť doma s dieťatkom, alebo vonku leje alebo už dopredu viete, že by ste nestíhali dobehnúť z práce, alebo skrátka nebývate v Bratislave či dokonca ani na Slovensku...prípadne bývate ale ste leniví vyjsť z Vášho pohodlia. Alebo si skrátka chcete bez akýchkoľvek výhovoriek vychutnať svoju English lesson doma na gauči v pyžame s pohárom kakaa či vína v ruke. :)

Ak ste sa v tomto popise našli, ponúkame vám našu najpopulárnejšiu verziu individuálok - SKYPE LESSONS.

Vaša lekcia bude odučená úplne štandardne v rámci vašich predplatených hodín ale cez Skype – je to úplne super! :) Okrem pohodlia a časovej úspory majú tieto lekcie, samozrejme, úplne inú prioritnú pridanú hodnotu: je naozaj super skúsenosť telefonovať priamo po anglicky, nakoľko je to pre študenta oveľa ťažšie, keď nemôže čítať z pier, keď nevidí ako sa lektorka tvári a teda si nevie okamžite vydedukovať, či veta, ktorú práve hovorí, je nesprávna atď., viac simuluje skutočné prostredie zahraničia.
A práve toto je obrovská výhoda Skajpovej lekcie - prekonávanie bloku či stresu z hovorenia po anglicky s cudzími ľuďmi, keď ich nevidíte a reč rukami-nohami vám nepomôže, musíte sa vyjadriť sami pekne verbálne. Samozrejme treba zdôrazniť, že s lemonovskými lektorkami sa budete viac smiať ako stresovať. :)
Hodina vyzerá rovnako ako keby bola u nás, čiže aj študent aj lektor majú k dispozícii všetko to, čo používajú na hodine, a idú klasicky podľa našich štandardných postupov, resp. podľa želania študenta. Lektor vám priamo do četovacieho okienka napíše každé nové slovíčko, ktorému nerozumiete, vieme si posielať súbory s článkami či prekladovými vetami alebo čímkoľvek, čo na vašich hodinách bežne využívate. Samozrejme, v rámci vášho balíka individuálok je možné lekcie „naživo“ a Skajpy operatívne nakombinovať.

PS: Áno, pochopili ste správne, hodina je bez VIDEA! :)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE! Pri vypĺňaní prihlášky nezabudnite zaškrtnúť políčko s robotom (I AM NOT A ROBOT / NIE SOM ROBOT) - je to antispamová ochrana. Ak to nezaškrtnete, prihláška sa neodošle...takže radšej to spravte! :)

INTENZITADĹŽKA ŠTÚDIAMALÝ BALÍKVEĽKÝ BALÍKCENA ZA LEKCIUMATERIÁLY
podľa dohody*malý / veľký balík10 lekcií20+1 lekcia grátis25 EUR / 60 mingrátis **
INTENZITApodľa dohody*
DĹŽKA ŠTÚDIAmalý / veľký balík
MALÝ BALÍK10 lekcií
VEĽKÝ BALÍK20+1 lekcia grátis
CENA ZA LEKCIU25 EUR / 60 min
MATERIÁLYgrátis **
*Povinná intenzita minimálne 1x týždenne, odporúčaná intenzita 3x týždenne.
**Učebnica LEMON + doručenie poštou je zdarma.

Cena

250 EUR

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová