Neviete si nájsť čas na angličtinu počas týždňa? Oukej, otvárame pre vás SOBOTKY!

Fantastický veselý i efektívny skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť a kde sa vám lektorky budú venovať so záujmom a radosťou!:) Kurz, kde do vás nebude nikto hustiť starú nepoužívanú angličtinu spoza katedry, kde vás nebude 30 v triede, kde sa nepíšu cvičenia na hodine, kde sa lektor venuje naozaj každému, kde vládne vždy príjemná domácka a veselá atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne rozprávať, a to bez trémy a stresu:).

Výučba v malých skupinkách do 6 študentov našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou LEMON s originálnym konceptom, na ktorom pravidelne pracujeme, vám poskytne všetko, čo pre naučenie sa jazyka potrebujete – ohromnú slovnú zásobu okamžite aplikovanú v konverzácii, prirodzenú tvorbu otázok a kreatívnych odpovedí, nácvik dialógov reálnych situácií, ústne preklady viet využiteľných v praxi, kvantá anglických fráz a užitočných výrazov z najrôznejších oblastí, kreatívne domáce úlohy a ako bonus množstvo zábavy na hodine!

NOVINKY! 

Výučbu sme pre vyššiu efektivitu a záživnosť lekcií doplnili o:

  • úvodné anglické hry na rozcvičenie sa a rozprúdenie nálady na úvod
  • tímovú aj individuálnu prácu cez tablety, vďaka čomu majú všetci klienti naraz možnosť súťažiť v rôznych kvízoch na aktuálne témy a overovať si tak priebežne svoj progres v jazyku
  • do výučby sme tiež doplnili interaktívnu tabuľu, vďaka ktorej máme možnosť pozerať krátke videá a zameriavať sa aj na takéto porozumenie (neuznávame veľmi tie staré old-schoolové listeningy z CD-čiek z 90tych rokov:))
  • každý náš kurz tiež obsahuje jednu hodinu čisto anglickej konverzačky na vopred dohodnutú zaujímavú tému
  • jednu tzv. Obrátenú hodinu, kde klienti (čiže VY:) vyučujú svojich spolužiakov, čím si poriadne precvičia ako svoje prezentačné schopnosti, tak aj svoju všímavosť pri opravovaní chýb a schopnosť poskytnúť feedback po anglicky
  • možnosť precvičovania si učiva prostredníctvom domácich úloh a rôznych doplňovacích či spájacích cvičení a hier cez skvelú mobilnú appku Wocabee, vďaka ktorej sa pri hraní s telefónom doma môžete aj učiť to, čo sa preberalo na hodinách
  • no a každý kurz ukončíme odovzdaním certifikátov a školským fotením na pamiatku! :))

Priatelia, vy, ktorí si hľadáte kurz angliny - učte sa to, čo sa reálne používa! - naše lemon učebnice sú apdejtované každý polrok. Lektorky na hodinách rotujú (vážne sa to takto povie?:))), čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií naozaj dlhodobo.

Odhodlajte sa aj Vy a doprajte si super angličtinu v útulnom prostredí Lemonu každú sobotu doobeda pod profesionálnym vedením milých, skúsených a motivujúcich lemoniek. Kvalita zaručená, makačka a sranda tiež. Naše heslo: kráčame s dobou a vyhýbame sa nude!:)

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás:)

Vaše Lemonky

ZAMERANIE*KEDYOD-DOAKO DLHOZAČIATOKPOČET HODÍNCENA
všeobecnékaždú sobotu9:00 - 12:008 týždňov7. marca24312 EUR
ZAMERANIE*všeobecné
KEDYkaždú sobotu
OD-DO9:00 - 12:00
AKO DLHO8 týždňov
ZAČIATOK7. marca
POČET HODÍN24
CENA312 EUR

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová