Mega-intenzívka v teen verzii! Prvé dva júlové týždne, od pondelka do piatku, každý deň 4 hodiny s pauzou v strede našou konverzačnou lemon metódou doplnenou rôznymi interaktívnymi hrami, modernými prvkami výučby - skrátka kurz, ktorý bude Vaše deti baviť! :)

  • Obsah kurzu LEVEL A: tento 16 hodinový kurz sa bude zameriavať na to najdôležitejšie - dokonalé zvládnutie a zautomatizovanie úplných základov angličtiny, ktoré sú pre pokračovanie absolútne nevyhnutné a preskočiť sa nedajú - práca so slovesom TO BE a práca s pomocným slovesom DO, tvorba oznamovacích viet, otázok, záporov, rozvitých viet, spontánne reagovanie na najrôznejšie situácie...zatiaľ len tie základné, samozrejme:). Kurz je oproti ostatným skrátený o deň vzhľadom na štátny sviatok 5.7.
  • Obsah kurzu LEVEL B: minulý čas, budúci čas, would, should, could a obrovský kopec konverzácií našou zábavnou lemonovskou metódou. Na našich hodinách sa rozpráva celý čas, klienti sa učia tvoriť otázky, odpovede, rozvíjať ich a reagovať na akúkoľvek tému, a to hlavne bez stresu!:)

Všetko vyučované našou zábavnou konverzačnou lemon metódou. Teen výučba je doplnená rôznymi anglickými hrami a súťažami, tímovou aj individuálnou prácou cez tablety, prácou s interaktívnou tabuľou, domácimi úlohami a cvičeniami v mobilnej apke ai. Naše heslo: kráčame s dobou a vyhýbame sa nude!:)

Lemonky sa budú na hodinách striedať, všetci budú spokojní! Počet miest je obmedzený. Citrónová voda, bazová voda a ventilátory budú pripravené:.)

Do poznámky v prihláške prosím uviesť o ktorú úroveň (a teda aj termín) máte záujem. Ak si nie ste istý úrovňou, poproste nás o vyhodnotenie testu Vášho dieťaťa:).

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás.

TERMÍNYTRVANIEO KOĽKEJ?ÚROVEŇCENA KURZUČO POTREBUJEM?MOBILNÁ APKA
1.-4.júlapondelok-štvrtok, 4h denne9:00 - 13:00Level A*160 EURučebnica Lemon +10 Eur+80 centov
8.-12.júla pondelok-piatok, 4h denne9:00 - 13:00Level B**200 EURučebnica Lemon +10 Eur+80 centov
TERMÍNY1.-4.júla
TRVANIEpondelok-štvrtok, 4h denne
O KOĽKEJ?9:00 - 13:00
ÚROVEŇLevel A*
CENA KURZU160 EUR
ČO POTREBUJEM?učebnica Lemon +10 Eur
MOBILNÁ APKA+80 centov
TERMÍNY8.-12.júla
TRVANIEpondelok-piatok, 4h denne
O KOĽKEJ?9:00 - 13:00
ÚROVEŇLevel B**
CENA KURZU200 EUR
ČO POTREBUJEM?učebnica Lemon +10 Eur
MOBILNÁ APKA+80 centov
*falošní začiatočníci - už sa učil, pozná slovíčka, nevie skladať vety. Pôjdeme od začiatku, ale rýchlejším tempom.
**stredne pokročilá úroveň, vie rozprávať ale s mnohými chybami, prípadne nie je rozrozprávaný.

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať.

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová