Milí priatelia, aj tento kurz pokračuje ONLINE a dokonca so zľavou 20%!                                                                                                                                                           Pre viac detailov o systéme online výučby čítajte, prosím, naše LEMONOVINKY. Ale najprv toto:).

 

Ak hľadáte skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu zo stredoškolských lavíc, kde vás nebude milión v triede, kde sa nepíšu cvičenia na hodine, kde sa lektor venuje naozaj každému, kde vládne vždy príjemná domácka a veselá atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne kecať, čítajte ďalej:).

Výučba v malých skupinkách do 6 študentov našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou LEMON s originálnym konceptom Vám poskytne všetko, čo pre naučenie sa jazyka potrebujete – ohromnú slovnú zásobu okamžite aplikovanú v konverzácii, samostatnú tvorbu otázok a kreatívnych odpovedí, nácvik dialógov reálnych situácií, ústne preklady viet využiteľných v praxi, kvantá anglických fráz a užitočných výrazov z naaajrôznejších oblastí, kreatívne domáce úlohy a ako bonus množstvo zábavy na hodine!

NOVINKY! 

Výučbu sme pre vyššiu efektivitu a záživnosť lekcií doplnili o:

  • úvodné anglické hry na rozcvičenie sa a rozprúdenie nálady na úvod
  • tímovú aj individuálnu prácu cez tablety, vďaka čomu majú všetci klienti naraz možnosť súťažiť v rôznych kvízoch na aktuálne témy a overovať si tak priebežne svoj progres v jazyku
  • do výučby sme tiež doplnili interaktívnu tabuľu, vďaka ktorej máme možnosť pozerať krátke videá a zameriavať sa aj na takéto porozumenie (neuznávame veľmi tie staré old-schoolové listeningy z CD-čiek z 90tych rokov:))
  • každý náš kurz tiež obsahuje jednu hodinu čisto anglickej konverzačky na vopred dohodnutú zaujímavú tému
  • jednu tzv. Obrátenú hodinu, kde klienti (čiže VY:) vyučujú svojich spolužiakov, čím si poriadne precvičia ako svoje prezentačné schopnosti, tak aj svoju všímavosť pri opravovaní chýb a schopnosť poskytnúť feedback po anglicky
  • možnosť precvičovania si učiva prostredníctvom domácich úloh a rôznych doplňovacích či spájacích cvičení a hier cez skvelú mobilnú appku Wocabee, vďaka ktorej sa pri hraní s telefónom doma môžete aj učiť to, čo sa preberalo na hodinách
  • no a každý kurz ukončíme odovzdaním certifikátov a školským fotením na pamiatku! :))

Priatelia, vy, ktorí si hľadáte kurz angliny - učte sa to, čo sa reálne používa! - naše lemon učebnice sú apdejtované každý polrok. Lektorky na hodinách rotujú (vážne sa to takto povie?:))), čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií naozaj dlhodobo.

Odhodlajte sa aj Vy a doprajte si super angličtinu v útulnom prostredí Lemonu 2krát týždenne pod profesionálnym vedením milých a skúsených veselých lemoniek. Kvalita zaručená, makačka a sranda tiež. Naše heslo: kráčame s dobou a vyhýbame sa nude!:)

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás:)

Vaše Lemonky

INTENZITADĹŽKA ŠTÚDIATERMÍNYNAJBLIŽŠIE KURZYPÔV. CENAAPPKA WOCABEEONLINE CENA
60min 2x týždenne24 lekciírôzneod 4.5.2020*240 EUR3 EUR200 EUR*
INTENZITA60min 2x týždenne
DĹŽKA ŠTÚDIA24 lekcií
TERMÍNYrôzne
NAJBLIŽŠIE KURZYod 4.5.2020*
PÔV. CENA240 EUR
APPKA WOCABEE3 EUR
ONLINE CENA200 EUR*
*+ LEMON učebnica 10 Eur

PRIHLÁŠKA

Preferované dni:
Preferovaný čas:
HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová