Ak hľadáte skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu zo stredoškolských lavíc, kde vás nebude milión v triede, kde sa nepíšu cvičenia na hodine, kde sa lektor venuje naozaj každému, kde vládne vždy príjemná domácka atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne kecať, čítajte ďalej:).

Výučba v malých skupinkách do 6 študentov našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou LEMON Vám poskytne všetko, čo pre naučenie sa jazyka potrebujete – ohromnú slovnú zásobu okamžite aplikovanú v konverzácii, samostatnú tvorbu otázok a kreatívnych odpovedí, nácvik dialógov reálnych situácií, ústne preklady viet využiteľných v praxi, kvantá anglických fráz a užitočných výrazov z naaajrôznejších oblastí, kreatívne domáce úlohy a ako bonus množstvo zábavy na hodine!

Priatelia, vy, ktorí si hľadáte kurz angliny - učte sa to, čo sa reálne používa! - naše lemon učebnice sú apdejtované každý polrok. 

Lektorky na hodinách rotujú (vážne sa to takto povie?:)))), čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií dlhodobo.

Odhodlajte sa aj Vy a doprajte si super angličtinu v útulnom prostredí Lemonu 2krát týždenne pod profesionálnym vedením milých a skúsených veselých lemoniek. Kvalita zaručená, makačka a sranda tiež. Začíname už v polke septembra, uchmatnite si svoje miesto hneď! :)

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás!

Vaše Lemonky

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE! Pri vypĺňaní prihlášky nezabudnite zaškrtnúť políčko s robotom (I AM NOT A ROBOT / NIE SOM ROBOT) - je to antispamová ochrana. Ak to nezaškrtnete, prihláška sa neodošle...takže radšej to spravte! :)

 

INTENZITADĹŽKA ŠTÚDIAPOČET ŠTUDENTOV NAJBLIŽŠIE KURZYPOTREBNÉ MATERIÁLYCENA
60min 2x týždenne24 lekciído 614. januára 2019učebnica Lemon (10 Eur) *240 EUR
INTENZITA60min 2x týždenne
DĹŽKA ŠTÚDIA24 lekcií
POČET ŠTUDENTOV do 6
NAJBLIŽŠIE KURZY14. januára 2019
POTREBNÉ MATERIÁLYučebnica Lemon (10 Eur) *
CENA240 EUR
*Potrebné zakúpiť v deň nástupu

PRIHLÁŠKA

Preferované dni:
Preferovaný čas:
Úroveň:
Lemon učebnica:
HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová