Milí priatelia,

ani sme sa nenazdali a máme tu druhú polovicu leta. Musím skonštatovať, že je to leto dosť neštandardné, čo sa počasia týka - deti sú asi sklamané každý tretí deň, keď teploty z ničoho nič klesnú o 10 stupňov a spustí sa dážď, my dospelí (áno, teraz hovorím aj za vás, zmierte sa s tým:))) sa z toho ale vieme aj tešiť. Čím som staršia, tým viac sa mi páči také to "nijaké" počasie:D.

No. Toľko k meteorológii:D a presuňme sa k našej aktuálnej ponuke a infoškám:

Po skvelých feedbackoch počas júla tu máte v auguste opäť možnosť sa prihlásiť na naše skvelé KONVERZAČKY(mesačný kurz) pre pokročilých, tentokrát v ranných termínoch od 7mej do 8mej.

Z našej klasiky máte na výber dlhodobo najobľúbenejšie INDIVIDUÁLKY u nás v Lemone alebo eeešte pohodlnejšie z pohodlia vášho domu cez SKYPE, prípadne skúsiť našu ďalšiu n o v i n k u - DVOJKU, či vyskúšať si našu metódu pri zhustených jednorazových 2-hodinových kurzoch JEDNORAZOVKA ZA BABKU venovaných vždy inej téme - a pozor - opäť som vypísala program na celý mesiac dopredu, aby ste sa vedeli tiež zariadiť. :) Mimochodom, rada prijmem nápady na témy!

Čo sa týka našich pravidelných skupinkových kurzov všeobecnej angličtiny zábavnou konverzačnou metódou LEMON TRIMESTER, začíname opäť v polke septembra a aktuálne infošky o začiatku kurzov už nájdete tu na webe! Prihlasovanie je teda týmto dňom otvorené! :)

Ďalšie novinky o kurzoch ako BUSINESS ENGLISH, MATURITNÁ PRÍPRAVKA, SENIORSKÉ KURZY, KURZY PRE MAMIČKY a iné sa k vám dostanú už čoskoro! :)

Ďakujem vám krásne, pozdravujem, majte krásny deň a my sa už teraz na vás tešímeee!

Vaša Lucy

 

 

 

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová