2.4.2019 Lucy

Milí kamoši, 

hlásim sa s novinkami! Dúfam, že sa vám páči nový dizajn našej stránky a pomôže vám aj lepšie sa zorientovať v typoch kurzov. Do kategórie ŠPECIALITKY budem pridávať kurzy, ktoré sú buď jednorazové alebo skátka niečim neštandardné, takže tam môžete z času na čas objaviť niečo zaujímavé:). 

Budúci týždeň sa nám začína nový, pred-letný, LEMON TRIMESTER, ktorý sme po x rokoch pomalého testovania kreatívnejších detailov konečne finálne doplnili o kopec noviniek, z ktorých sa my, lemonky, veľmi tešíme! Veľmi nám záleží na tom, aby ste vďaka našim kurzom cítili na svojej jazykovej úrovni PROGRES a vieme, že jeden typ dlhodobej výučby sa skôr či neskôr stane monotónny, hocako sa človek snaží.

Preto sme náš najpopulárnejší kurz obohatili o rôzne nové prvky výučby, vďaka ktorým sa Váš mozog donúti rozmýšľať aj inak ako doposiaľ. A keďže mozog si vždy lepšie pamätá iné, neštandardné, nie obvyklé veci, veríme, že obohatenie výučby o tieto iné prvky prinesie viditeľné výsledky. Napokon, sú to veci, ktoré ste mi sami navrhovali v priebehu rokov:). Vy, ktorí ma poznáte viete, že ja nikdy nežvástam len tak naprázdno:D a nikdy nerobím veci v Lemone len preto, aby sme si nahnali viac klientov. Pre mňa je naozaj veľmi dôležité vidieť na vás výsledky. Preto sa nemusíte báť, že by tieto nové prvky prišli akýmkoľvek spôsobom na úkor výučby, práve naopak!:) Ja tiež plne chápem našich konzervatívnejších klientov a verím, že sa to bude páčiť aj vám. Napokon nejde o žiadne výstrelky...a možno sa tu tomu venujem až príliš a vy, keď si to prečítate v SKUPINOVKY--LEMON TRIMESTER, tak si len povzdychnete, že TOTO TU TOĽKO OBKECÁVALA? :D Tak či onak, Lemon Trimester bude od dnes ešte lepší ako doposiaľ! :)

Ďalej by som vás rada upozornila na moju aprílovú ANGLICKÚ SOBOTU, ktorú nájdete v časti ŠPECIALITKY a bude to veru prelomové! Mám totiž v pláne si s vami prejsť VŠETKY anglické časy. To je ale výzva, čo?:)

V časti LETNÉ KURZÍKY tiež už nájdete našu aj pred-letnú ponuku skvelých 10-hodinových kurzov. Ako prvý prichádza MESAČNÁ GRAMATIKA v dvoch úrovniach, no a hneď na ňu nadväzuje dlho žiadaná LETNÁ PRÍPRAVKA - bezkonkurenčná náplň hodín, na ktorej pracujem už pár týždňov veľmi intenzívne:). 

Ak máte akékoľvek otázky či nejasnosti ku kurzom, píšte, prosím, našej skvelej manažérke Betke: lemon@lemon-school.sk, ak potrebujete riešiť nejaké špeciálnejšie veci so mnou, toto je mejl na mňa: info@lemon-school.sk 

Prajem vám krásne dni,

Vaša Lucy

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová