Milí priatelia! 

Takže v prvom rade ŠNR všetkým, nech je rok 2018 pre vás lepším, krajším, zdravším a úspešnejším ako bol rok predchádzajúci. Verím, že sa opäť budeme stretávať na chodbách nášho útulného Lemonu, ktorý práve v týchto dňoch podstupuje ďalšie estetické úpravy, aby ste sa u nás cítili čo najpríjemnejšie! :)

Tento rok máme pre vás pripravenú bohatú ponuku kurzov + niekoľko noviniek, ktoré už v najbližších dňoch verím, že dokončím a pekne odprezentujem ako v newslettri, tak i na fejsbuku. 

Novou manažérkou Lemonu, ktorá mi bude pomáhať so všetkým a bude sa starať o spokojnosť našich klientov, vybavovanie prihlášok, opravovanie testov a komunikáciu, je od januára naša Betka, ktorá je so mnou od úplného začiatku a ovláda tak chod firmy minimálne tak dobre ako ja! :) Ak máte otázky ku kurzom, zastihnete ju na: lemon@lemon-school.sk, kde vám ochotne odpíše a poradí.

Čo sa týka praktických informácií, skupinový kurz LEMON TRIMESTER začneme tento rok trošku neskôr ako obvykle, a to z toho dôvodu, že každý rok sa hlásite počas celého januára a ja nechcem, aby sme otvárali polovičné skupinky a potom ich dopĺňali ešte tri týždne, lebo je z toho chaos, keď sa to robí takto hromadne. Čiže začneme 22.1., ale zato v parádnom štýle! Prihlášky môžete ale posielať už teraz a ak ste k nám chodili posledný trimester, tak nám, prosím, odpíšte na mejlík ohľadom pokračovania, aby sme vedeli aké máme stavy. :)

Individuálky a Skajpy už bežia, takže ak máte záujem o tento typ výučby, vyplňte si prihlášku alebo píšte Betke a postaráme sa o vás asap, tam je to so začiatkom flexibilné. 

No a k ostatným infoškám o nových kurzoch sa asi dostanem až zajtra-pozajtra, takže nateraz je to z mojej strany všetko a prajem vám krásny deň! 

Lucy

 

 

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová