Letné týždňové konverzačky

Letné týždňové konverzačky


Rozrozprávajte sa ešte rýchlo pred dovolenkou!

Zdieľať

trvanie

10 lekcií

intenzita

5 dní po 2 hod. denne

časy

8:10 - 10:10

turnus júl

11. - 15.7.2022

turnus august

1.8. - 5.8.2022

Cena

100€

Letné intenzívne konverzačky ONLINE sú určené vám, ktorí sa chcete zamerať na plynulé rozprávanie a máte už slovnú zásobu i gramatiku na vyjadrenie svojich názorov k rôznym bežným témam, chcete na sebe popracovať či prirodzeným spôsobom si zlepšiť svoj verbálny prejav a schopnosť promptne reagovať a na poslednú chvíľu zväčšiť slovník:))! Plus samozrejme, naučiť sa nové frázy či moderné výrazy zo zaujímavých tém rôznych oblastí. Hodiny sú vedené v angličtine, pohodovým tempom s kopou srandy, nie je sa čoho báť:). 

Lekcie sú nadupané miliónom konverzačných otázok, ktoré sú zárukou skvelých debát, smiechu a v konečnom dôsledku možnože aj rozširovania nielen slovnej zásoby ale i obzorov:). Lemonky sa na hodinách striedajú, takže o rôzne prízvuky a spôsoby vedenia lekcie je postarané, no a nudu s nami -už klasicky- nečakajte.

Otvárame skupinky strednej úrovne, v intenzite 2 hodiny denne, v trvaní od pondelka do piatku, online. Keďže je to kurz konverzačný, nebudeme v ňom bazírovať na gramatických detailoch, no pre čo najrovnomernejšie skupinky, a teda aj váš plnohodnotný zážitok a efektivitu kurzu, budete do správnej úrovne zaradený na základe nášho Vstupného testu.

Kurz Letné intenzívne konverzačky nie je vyučovaný Lemon metódou.

Lemonize your life, priatelia, a my sa na vás tešíme už teraz! Počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť (malosť:D) skupiniek, takže obsaďte si svoje miesto, kým je!

Podobné kurzy