20.1.2020, 23:35, Lucy, dosť unavená, ale verím, že nezaspím, kým toto nedorobím:D

Milí priatelia, vitajte na pravidelne aktualizovanej stránke našej milej jazykovej školy Lemon!:)

Dnes by som si dovolila vám poskytnúť pár základných informácií o kurzoch, na ktoré sa už (ešte:) môžete aktuálne hlásiť. 

Pohodlne sa usaďte, začíname:

1. V súčasnosti nám beží náš skupinkový kurz LEMON TRIMESTER, jeho detailný popis nájdete v časti SKUPINOVKY. Prvé skupinky sme otvárali v polke januára, tie najbližšie budeme hromadne otvárať od 3.februára a potom ďalej priebežne podľa záujmu a šťastných náhod a okolností:D. Čo to pre Vás, ktorí máte záujem doň nastúpiť, znamená? Znamená to, že keď si vyplníte náš Vstupný test (vpravo hore na úvodnej stránke) aj s prihláškou, kde uvediete Vaše preferenčné termíny, naša Betka sa Vám pozrie na zúbok, vyhodnotí Vašu jazykovú úroveň a navrhne Vám: 

  • okamžité dostúpenie do niektorej z už bežiacich skupiniek Vašej úrovne s voľným miestom za alikvotnú čiastku ceny školného
  • miesto v skupinke, ktorá sa na základe ďalších prihlášok ľudú rovnakej úrovne rysuje, resp. bude otvárať v konkrétny termín
  • počkať dva týždne, pričom uvidíme, či sa podarí nazbierať dostatočný počet ľudí Vašej úrovne a zároveň Vašich termínových preferencií. Viac vás zdržiavať nikdy nebudeme, počas tých dvoch týždňov sa pokúsime všetkými možnými silami prehovoriť všetkých potenciálnych záujemcov o kurz k termínovému kompromisu, ktorý by vyhovoval všetkým. Ak sa to nepodarí, dáme vám vedieť.

2. Ďalším skupinkovým kurzom, pri ktorom platia rovnaké možnosti prihlasovania sa, sú PIATKOVKY. Jeho detaily nájdete taktiež v časti SKUPINOVKY. 

3. Čo sa týka prihlasovania sa na KURZY ZADARMO, tak tie otvárame vždy, keď sa nazbierajú min. štyria študenti rovnakej úrovne, takže ak máte záujem o štúdium zadarmo, spĺňate všetky tri podmienky, pošlite nám prihlášku ihneď, aby sme si vás mohli predbežne zapísať a neskôr, keď sa nazbiera skupinka, sa dohodnúť na termínoch kurzu. Nakoľko tieto kurzy sú projektom financovaným EÚ, realizovať sa budú už len do novembra 2020, nepremeškajte preto fakt skvelú šancu a píšte nám čo najskôr!

4. Na moju (lebo ju vyučujem ja, Lucy) ANGLICKÚ SOBOTU sa hláste od-té-raz a to čo najskôr, pretože koná sa raz za pol roka a maximálna kapacita je desať ľudí:). Nájdete v časti ŠPECIALITKY.

5. Na naše štvrtkové JEDNORAZOVKY ZA BABKU sa môžete hlásiť vždy, keď ich vidíte vysvietené cez celú úvodnú stránku, a to jest vždy od pondelka do stredy v týždeň, keď sa seminár koná. Lebo niekedy sa aj nekoná, keď to nedokážeme vykryť. Ale zväčša sa to podarí:). Info o týchto Jednorazovkách zasielam všetkým našim mejlovm kontaktom vždy v pondelok do schránky. Ak máte záujem o odoberanie našich newslettrov, napíšte, prosím, svoj mejl do okienka na to určeného v dolnej časti sekcie JEDNORAZOVKA ZA BABKU.

6. a 7. No a na záver dnešnej esejky samozrejme nemôžeme vynechať: INDIVIDUÁLKYSKYPE INDI, na ktoré sa môžete hlásiť vždy a nonstop. Všetky Vaše prihlášky sú nezáväzné až do doby, kým si záväzne dohodnete termíny (aka termene) výučby a potvrdíte náš Školský poriadok.

8. Pre informácie o VÝUČBE VO VAŠEJ FIRME ma kontaktujte mejlom, rada vám vysvetlím čo, ako a za koľko.

9.-100. A to je na dnes vše, pšátelé:). Ďalšie kurzy predstavím, rozpíšem a zverejním, keď príde ich čas. 

Prajem vám príjemne prežitý deň, verím, že ak sa niekedy ocitnete v Lemone, tak budete spokojní a ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich kurzov či prihlášok, obráťte sa kľudne mejlom na našu Betku: lemon@lemon-school.sk

Ďakujem pekne a prajem dobrú noc,

Vaša Lucy

____________________________________________________________________

Sledujte Lemon aj na sociálnych sieťach a majte tak prehľad o všetkých novinkách:

  • FB: @LemonLanguageCenter
  • IG: @lemon_school
HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová