Ahojte, priatelia.

Vraciame sa do starých koľají. Samozrejme len v tom najlepšom zmysle slova. Čo to znamená pre vás, našich klientov? Hlavne to, že Lemon je opäť otvorený, no zároveň je pre vás určite podstatná aj informácia, že sme sa rozhodli -aspoň nateraz- dať vám možnosť voľby miesta výučby prvýkrát aj pri skupinkových kurzoch. Takže pri každom kurze si teraz môžete vybrať, či máte záujem o výučbu v Lemone alebo Online z vášho domova. Tieto dve možnosti nie sú skombinovateľné v rámci jednej skupinky, takže pozor - skupinka sa otvorí vždy čisto online-ová alebo čisto lemonovská. Či to bude fungovať aj v praxi bez problémov uvidíme už čoskoro, a ak by nie, tak to následne operatívne prispôsobíme väčšine:). 

V časti SKUPINOVKY nájdete už našu aktuálnu LETNÚ PONUKU plnú mora a slniečka, neváhajte si vybrať našu týždňovú MEGA-INTENZÍVKU alebo mesačnú LETNÚ PRÍPRAVKU. Myslite na to, že spraviť si dvojmesačnú pauzu v učení jazyka je veľmi, veľmi zlý nápad! 

Počas LETA budeme samozrejme plnohodnotne fungovať a budeme veľmi rady, ak vám viac vyhovuje 60minút len pre seba, ak sa k nám prihlásite na INDIVIDUÁLKY alebo SKYPE INDI - výber obsahu výučby je na vás - či už to bude všeobecná konverzačná angličtina našou metódou alebo Letná prípravka - dohodneme sa k vašej spokojnosti:). 

No a naše aktuálne SKUPINKY budú -už samozrejme ako vždy- vyzvané k neprerušeniu svojej výučby, ale na prechod na letný režim raz týždenne, aby ste v polke septembra, keď sa začne jesenný trimester, neľutovali dlhočiznú pauzu. Veľmi rady vám prispôsobíme obsah letnej výučby na iný než váš bežný:).

Na dnes to je všetko, určite pridám ešte nejaké infošky a novinky už čoskoro.

Ďakujeme vám za všetko, čím nás obohacujete a tešíme sa na vás naživo aj cez počítače!

Lucy

HORE
LEMON LANGUAGE CENTER veľmi ďakuje za grafiku: katkastel@gmail.com a za webstránku: oravec.mato@gmail.com
Web by: Martin Oravec Design by: Katarína Štelárová