Lemon trimester: všeob. angličtina

Lemon trimester: všeob. angličtina


Kurz všeobecnej angličtiny našou zábavnou konverzačnou metódou vyučovaný online. Dostúpenie do kurzu možné kedykoľvek.

Zdieľať

intenzita

60min 2x týždenne

dĺžka kurzu

21 lekcií

od-do

12.4. - 28.6.2023

dni a časy

rôzne*

Cena

210€

* po odoslaní nezáväznej prihlášky budete vyzvaní k vyplneniu Vstupného testu, na základe ktorého vám povieme termínové možnosti podľa vašej úrovne.


Ak hľadáte neobyčajný skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu z klasických učebníc, kde vás nebude pätnásť v skupine, kde sa netrávi hodina písaním cvičení, kde sa lektorka venuje naozaj každému, kde vládne vždy príjemná veselá a pohodová atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne prirodzene kecať, čítajte ďalej:).

Výučba v malých skupinkách do 6 študentov online našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou LEMON s originálnym kreatívnym konceptom vám poskytne všetko, čo pre naučenie sa jazyka potrebujete – obrovskú slovnú zásobu okamžite aplikovanú v konverzácii, samostatnú tvorbu otázok a rozvíjanie samostatných kreatívnych odpovedí, nácvik dialógov reálnych situácií, (iba) ústne preklady viet využiteľných v praxi, kvantá anglických fráz a užitočných výrazov z najrôznejších oblastí, zaujímavé domáce úlohy a ako bonus množstvo zábavy na hodine!

Naše lemon učebnice sú apdejtované každý polrok, takže reálna príprava do súčasného života je zaručená:). Lemonky sa na hodinách striedajú, čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií naozaj dlhodobo.

Odhodlajte sa aj vy a doprajte si super angličtinu z komfortu vášho gauča ONLINE 2krát týždenne pod profesionálnym vedením našich milých a skúsených veselých lemoniek. Kvalita zaručená, makačka a sranda tiež.

Nástup/dostúpenie do prebiehajúceho kurzu je možné aj po začatí kurzu, ak sa hodíte úrovňou, je tam voľné miesto a prispôsobíte sa termínu.

K cene kurzovného sa prirátava naľa elektronická Lemon učebnica v pdf formáte (15 Eur) a výučbová appka (9 Eur). 

  • Výučba pre nové kurzy ZAČIATOČNÍKOV (level 1) a POKROČILÝCH (level 6 zo 6) sa začne ihneď, ako sa nazbiera dostatočný počet uchádzačov na dané termíny. 

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kľudne nás kontaktujte TU či mejlom Betke na: lemon@lemon-school.sk

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás. Naše kurzy sú návykové!:))

Vaše Lemonky

Výučbu sme pre vyššiu
efektivitu a záživnosť
lekcií doplnili o:

  • úvodné anglické hry na rozcvičenie sa a rozprúdenie nálady na úvod
  • "prácu" cez vzdelávacie appky, vďaka čomu majú všetci klienti možnosť súťažiť v rôznych kvízoch na aktuálne témy a overovať si tak priebežne svoj progres v angličtine
  • krátke zaujímavé videá zamerané na porozumenie 
  • každý náš kurz tiež obsahuje jednu hodinu čisto anglickej konverzačky na vopred dohodnutú zaujímavú tému
  • možnosť precvičovania si učiva prostredníctvom domácich úloh a rôznych doplňovacích či spájacích cvičení a hier cez skvelú mobilnú appku Wocabee, vďaka ktorej sa pri hraní s telefónom doma môžete aj učiť to, čo sa preberalo na hodinách
Podobné kurzy