Lemon trimester: všeob. angličtina

Lemon trimester: všeob. angličtina


Kurz všeobecnej angličtiny našou zábavnou konverzačnou metódou vyučovaný online. Dostúpenie do kurzu možné kedykoľvek.

Zdieľať

Intenzita

60min 2x týždenne

Dĺžka štúdia

24 lekcií

Termíny

rôzne

Najbližšie

19.9. - 7.12.2022

Cena

240€

Ak hľadáte skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu z klasických učebníc, kde vás nebude pätnásť v skupine, kde sa netrávi hodina písaním cvičení, kde sa lektor venuje naozaj každému, kde vládne vždy príjemná veselá a pohodová atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne prirodzene kecať, čítajte ďalej:).

Výučba v malých skupinkách do 6 študentov online našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou LEMON s originálnym konceptom vám poskytne všetko, čo pre naučenie sa jazyka potrebujete – obrovskú slovnú zásobu okamžite aplikovanú v konverzácii, samostatnú tvorbu otázok a kreatívnych odpovedí, nácvik dialógov reálnych situácií, ústne preklady viet využiteľných v praxi, kvantá anglických fráz a užitočných výrazov z najrôznejších oblastí, kreatívne domáce úlohy a ako bonus množstvo zábavy na hodine!

Naše lemon učebnice sú apdejtované každý polrok, takže reálna príprava do súčasného života je zaručená:). Lemonky sa na hodinách striedajú, čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií naozaj dlhodobo.

Odhodlajte sa aj vy a doprajte si super angličtinu z komfortu vášho gauča ONLINE 2krát týždenne pod profesionálnym vedením milých a skúsených veselých lemoniek. Kvalita zaručená, makačka a sranda tiež.

Nástup/dostúpenie do prebiehajúceho kurzu je možné kedykoľvek, ak sa hodíte úrovňou, je tam miesto a vyhovuje vám termín.

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás.  

Vaše Lemonky

Výučbu sme pre vyššiu
efektivitu a záživnosť
lekcií doplnili o:

  • úvodné anglické hry na rozcvičenie sa a rozprúdenie nálady na úvod
  • "prácu" cez vzdelávacie appky, vďaka čomu majú všetci klienti možnosť súťažiť v rôznych kvízoch na aktuálne témy a overovať si tak priebežne svoj progres v angličtine
  • krátke zaujímavé videá zamerané na porozumenie (neuznávame veľmi tie staré old-schoolové listeningy z CD-čiek z 90tych rokov:))
  • každý náš kurz tiež obsahuje jednu hodinu čisto anglickej konverzačky na vopred dohodnutú zaujímavú tému
  • možnosť precvičovania si učiva prostredníctvom domácich úloh a rôznych doplňovacích či spájacích cvičení a hier cez skvelú mobilnú appku Wocabee, vďaka ktorej sa pri hraní s telefónom doma môžete aj učiť to, čo sa preberalo na hodinách
  • no a každý kurz ukončíme školským screenshotovým fotením na pamiatku♡
Podobné kurzy