INDI: PRÍPRAVA NA POHOVOR

INDI: PRÍPRAVA NA POHOVOR


Chcete sa uchádzať o nové zamestnanie, no bojíte sa pohovoru v angličtine? Nepremeškajte svoju šancu na dokonalú prípravu a zmenu života k lepšiemu.

Zdieľať

typ výučby

individuálne online

min. počet

5 lekcií

trvanie lekcie

60 minút

cena za lekciu

40€

Milí priatelia, 

ak aj Vy v tejto dobe čoraz viac premýšľate nad zmenou zamestnania, či už na Slovensku alebo v zahraničí, je treba mať na pamäti včasnú dôkladnú prípravu na pohovor a iné veci s tým súvisiace. Myslite na to, že pokiaľ Vaša angličtina nie je na vynikajúcej úrovni a vy neviete, čo na anglickom pohovore očakávať, výrazne svoje šance na zmenu života ochudobňujete. 

Spolu s našou lemonkou Barb, odborníčkou, ktorá vyše desať rokov pracovala v Británii na najvyšších HR pozíciách, kde mala na starosti práve výber úspešných kandidátov na najrôznejšie pracovné miesta, sme pre vás pripravili tento vysoko profesionálny kurz plný informácií a tipov priamo zo zákulisia výberových konaní v UK.

Prejdete si všetky základné veci, ktoré by uchádzač o zamestnanie mal ovládať, pokiaľ sa chystá na pohovor v angličtine. Pozrieme sa na konkrétne vaše ciele, vašu pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate, na váš životopis a motivačný list, prejdeme si čo na pohovore povedať a čo určite nie, ako promptne odpovedať na typické i zákerné otázky, naučíte sa rôzne frázy, aby ste nerozprávali príliš jednoducho či príliš strojene. Naučíte sa adekvátnu slovnú zásobu a na konci kurzu si skúsite aj role-play - odpohovorujete si to rovno s Barb a vypočujete si spätnú väzbu na svoj výstup priamo od nej. 

OBSAH KURZU:

  • adekvátne frázy a obrovská slovná zásoba zameraná na vaše špecifické potreby
  • porozumenie inzerátom
  • prezentácia seba - rozprávanie o sebe, svojej pracovnej náplni a skúsenostiach 
  • príprava a písanie motivačného listu
  • povinné a nežiadúce časti životopisu, sprievodný list
  • najrôznejšie pohovorové otázky a vhodné a nevhodné odpovede
  • cvičné pohovory zamerané na vašu pracovnú pozíciu
  • hodnotná spätná väzba od lektorky

Kurz Príprava na pohovor nie je vyučovaný lemon metódou. 

Kurz prebieha online.

Podobné kurzy