Lemonovinky 2023 2. januára 2023


Stručný zoznam toho, čo vás čaká a neminie:).

Vážení a milí priatelia, 

s prianím len toho najnajnaj do nového roka si vám tiež dovoľujem spísať takýto prehľadný odrážkový zoznam toho, čo sme pre vás pripravili v Lemone na úvod tohto roka:). Všetko online ako vždy.

  • naša najpopulárnejšia stálica skupinkový kurz LEMON TRIMESTER je, samozrejme, opäť tu vo svojom klasickom nadštandarde:)) PLUS vám ponúkame aj jeho "special edition", a to jest intenzita JEDENkrát týždenne dvojhodinovka (120min)
  • ďalej vám do pozornosti dávam naše INDIVIDUÁLKY, a to vo verziách: Všeobecná angličtina pre všetky úrovne (zahŕňa konverzácie, gramatiku, neskutočnú slovnú zásobu; všetko interaktívne a zábavne našou lemon metódou), Business English pre stredne pokročilých aj pokročilých či Prípravu na pohovor pod vedením našej špecialistky na HR 
  • staronovou lemonovinkou je upgradnutý skupinkový online kurz business English, pozor!, pre stredne pokročilých s názvom OFFICE ENGLISH, so začiatkom vo februári. Vysoko profesionálny kurz preplnený dokonalou kombináciou tém pre váš pracovný progres
  • pred záverom tu máme jednu potešujúcu čerešničku, ktorou je veľký comeback JEDNORAZOVIEK ZA BABKU, pričom prvá vás čaká už vo štvrtok 12.januára s témou Prvé dve podmienky
  • no a ako posledný kurz z našej aktuálne vyvesenej ponuky je tu naša neskutočná LETNÁ PRÍPRAVKA, ktorá síce začne až v apríli, ale tak nech viete už teraz, lebo zima zbehne ako nič!:)

INFO K CENÁM: Milí naši klienti, od 1.1.2023 je cena lemon učebnice 15 Eur/kus a cena za Jednorazovku za babku 10 Eur/60min. Ďakujem za pochopenie.

No a na záver ešte pár osobných slov odo mňa...milí priatelia, je to neuveriteľné, ale naša Zážitková jazyková škola LEMON bude tento rok oslavovať už svoje 10. narodeniny! Som neskutočne šťastná, že máte Lemon tak radi, študujete u nás naozaj dlhodobo, vraciate sa, odporúčate svojim priateľom a známym, posielate k nám svojich najbližších. Ste neskutoční, zo srdca vám za to ďakujem a verím, že v tomto tóne budeme pokračovať aj naďalej! Ja osobne preto budem robiť všetko, čo je v mojich silách. Majte krásny začiatok nového roka, kamaráti!

S vďakou a úctou,

Vaša Lucy:)